На площі Микола Леонтовича новорічно-різдвяними вогнями засяяла лісова красуня - ялинка

Дата: 30.12.2015 14:42

25 грудня на головній ялинці нашого міста засяяли новорічні вогні. Вже традиційним стало, що в цей день в гості до дорослих та малечі Тульчина приходять казкові герої Дід Мороз, Снігуронька, Новий рік. А передувала цьому дійству прем’єра вистави дитячої театральної студії «Котигорошко» «Снігова королева» автором сценарію за мотивами казок Ганса Кристіана Андерсена якого є режисер районного будинку культури Маслова Л.А.

Тульчинців та гостей міста з наступаючими святами привітав Тульчинський міський голова – Весняний В.М.

Гарного святкового настрою бажали всім присутнім виконавці та творчі колективи району:

• народний вокальний ансамбль «Заграва» РБК кер. О.Тихоліз
  • народний вокальний ансамбль «Брати» РБК кер. В.Кубко
  • зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» РБДЮ кер. В.Сліденко
  • солістка Лєра Довгань - учасниця зразкового музичного театру «Росинка» РБК кер. Г.Кобцева
  • Тетяна Осадча та Юлія Казновська студентки Тульчинського училища культури.

Щастя, миру, благополуччя, добробуту всій українській родині та кожному солдату, який стоїть на варті миру і береже спокій нашої землі побажали ведуча свята Н.Пашкевич та режисер дійства В. Яковлєва.