Відкриття закладу дошкільної освіти "Ромашка" в с.Тарасівка

Дата: 28.03.2019 16:41

28 березня 2019 року в селі Тарасівка Тульчинського району відбулося відкриття закладу дошкільної освіти "Ромашка". Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків та й для жителів Тарасівської громади загалом. Різнокольорові кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і подарунки-все говорило про те, наскільки значимим є відкриття дитячого закладу для жителів села.
Розділити радість з мешканцями та привітати їх з новосіллям завітали: депутат Верховної Ради України Спориш Іван Дмитрович, депутат обласної Ради Білозір Лариса Миколаївна, голова Тульчинської районної державної адміністрації Чуба Віталій Володимирович, заступник голови районної ради Григорьєва Надія Іванівна, заступник голови райдержадміністрації Шклярук Вадим Вікторович, заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту Чепернатий Сергій Володимирович, головний спеціаліст відділу освіти молоді і спорту Камінський Віктор Володимирович та Тарасівський сільський голова Кубик Віктор Миколайович, районні ЗМІ.
Линули слова вітань від усіх шановних гостей, які, в свою чергу, приїхали з цінними подарунками. Вихованці потішили присутніх віршованими вітаннями та танцювальною композицією. Для них підготовлені просторі світлі приміщення з чудовими новими меблями, казковими ігровими куточками, затишною спальнею. Усі залишилися задоволені, а в дитячих очах не згасла іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатися, виховуватися, розвиватися.