Відокремлені підрозділи подають повідомлення за формою № 20 ОПП

Дата: 17.05.2016 08:23

Відомості про відокремлені підрозділи юридичної особи включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб (далі - ЄДР).

Після надходження до контролюючих органів відомостей з ЄДР про відокремлені підрозділи юридичної особи такі підрозділи підлягають взяттю на облік.

Статтею 63 Податкового кодексу України передбачено, що обов’язок платників податків повідомити про всі об’єкти оподаткування відповідні контролюючі органи за основним та неосновним місцем обліку.

Об’єктами оподаткування і об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків і зборів.

Всі відокремлені підрозділи (балансові, без балансові тощо) незалежно від обраної системи оподаткування подають повідомлення про свої об’єкти оподаткування за формою № 20-ОПП до контролюючого органу протягом 10 робочих днів після створення відокремленого підрозділу.