Відзначення Дня усиновлення в Тульчинському районі!

Дата: 02.10.2019 09:37

З нагоди міжнародного Дня усиновлення, 30 вересня 2019 року, службою у справах дітей районної державної адміністрації за підтримки районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районної державної адміністрації було забезпечено організацію заходів з привітань прийомних батьків та батьків-вихователів Тульчинського району.

В цей день було здійснено візит до прийомної сім’ї Брижатої Ольги Володимирівни та Бондаренка Федора Олександровича в с. Білоусівка, сім’ї Іваніщенко Наталії Василівни та Петра Івановича в с. Юрківка, сім’ї Гончарука Олександра Олександровича та Людмили Петрівни в м. Тульчин та сім’ї Мукоїд Тетяни Іванівни та Василя Петровича в с. Суворовське.

Також, голова районної державної адміністрації, спільно з працівниками служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відвідали сім’ю батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу Кордонець Світлани Михайлівни та Марка Миколайовича.

Прийомним батькам та батькам-вихователям було висловлено вітання із врученням цінних подарунків та подяк.