Відзначення Дня захисту дітей в районі

Дата: 01.06.2018 16:17

1 червня, в Україні відзначається чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди в місті та районі було проведено цілу низку заходів.

Перший літній день на Тульчинщині був насичений урочистостями, тому кожній дитині міста не бракувало уваги - було підготовлено багато сюрпризів. Так, 1 червня 2018 року в центрі міста відбувся районний захід присвячений Дню захисту дітей. Серед діток були присутні діти з інвалідністю, запрошені фахівцями управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації.

Під час проведення святкового заходу діти співали, танцювали, було проведено конкурс дитячого малюнка на асфальті «Україна очима дітей», виставку дитячої творчості «Діти майбутнє нашої України» гуртків дитячої творчості РБДЮ, спортивні змагання серед дітей.

На завершення святкового заходу, діток із числа пільгової категорії привітав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації –М.Богач з врученням подарункових наборів.