Відзначення Міжнародного Дня захисту дітей в районі

Дата: 03.06.2019 12:55

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято-День захисту дітей. З цієї нагоди в місті та районі було проведено цілу низку заходів.
Перший літній день на Тульчинщині був насичений урочистостями, тому кожній дитині міста не бракувало уваги - було підготовлено багато сюрпризів. Міжнародний день захисту дітей – це особливе свято, спрямоване показати, як діти всього світу потребують підтримки, розуміння і турботи дорослих. Так, управління соціального захисту населення підготувало для малечі ще один приємний сюрприз – діток пільгових категорій було запрошено до «Подільського зоопарку». Свято було наповнене радісттю, дитячим сміхом та різноманітними розвагами. У цей святковий день до дітлахів завітали з привітаннями голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна. Малюки досхоча розважалися, прийняли участь у розважальній програмі, отримували призи в різних конкурсах , а потім працівники зоопарку влаштували дітворі цікаву екскурсію. Хочеться, щоб кожна дитина в нашій державі отримувала любов, увагу та піклування дорослих, тож і ми, дорослі, маємо докладати зусиль, щоб їх дитинство було щасливим і безхмарним.