Відзначили День рятівника в Тульчині

Дата: 14.09.2018 15:57

14 вересня 2018 року в Тульчині в актовій залі дитячої музичної школи відбулися районні урочистості з нагоди Дня рятівника. Заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова об’єднаної територіальної громади Валерій Весняний, завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Деркач привітали місцевих працівників ДПРЧ-14 м. Тульчина з професійним святом, вручили почесні грамоти з грошовими винагородами і квіти. Розповів про історію місцевої пожежної частини і привітав своїх колег зі святом завідувач районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Сергій Рудик, який згодом відзначив номінанта акції «Герой – рятівник року» учня НВК «Тульчинська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія ім. О.Пушкіна» Івана Забуранного.
Також вітали грамотами, подяками і подарунками місцевих рятівників Шпиківський селищний голова об’єднаної територіальної громади Микола Крисько, Кирнасівський селищний голова Тамара Процишина, начальник Тульчинського відділення Немирівського відділу поліції ГУ НП Василь Костишен, заступник районного військового комісара – начальник відділення комплектування РВК Олег Каленник, голова районної Спілки ветеранів Афганістану Олексій Гордійчук, в.о. голови районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» Станіслав Вільк та ін.
Митці Тульчинщини (ансамбль «Заграва», ансамбль скрипалів «Інтрада», ансамбль домристів ДМШ, солісти Ірина Хома, Юрій Борта, Зоя Гаврильчук) подарували учасникам урочистостей яскраві мистецькі номери в програмі тематичного концерту. Гарно і оригінально виступили також переможці районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних 2018 року – команда Тульчинської обласної ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою.