Виїжджаєте за кордон на постійне місце проживання – отримайте довідку

Дата: 23.11.2015 14:58

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані, у відповідності до п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України, подати декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за податковою адресою, але не пізніше 60-ти календарних днів, що передують виїзду за кордон.

У свою чергу контролюючий орган протягом 30 календарних днів з дня отримання декларації визначає податкове зобов’язання платника податку та надсилає йому податкове повідомлення-рішення, а у разі відсутності податкових зобов’язань – видає відповідну довідку.

Звертаємо увагу платників податків, що Довідка про сплату та відсутність податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб дійсна протягом 60 календарних днів з дати її видачі за наявності документа, що посвідчує особу.

Зазначений документ подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур.