Виїзний прийом громадян

Дата: 13.10.2016 15:53

12.10.2016 року відбувся виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації Миколою Підболячним в територіальних громадах с. Суворовське, с.Тиманівка та с.Дранка.

На зустрічі з головою районної державної адміністрації мешканці територіальних громад порушували ряд важливих питань, а саме: забезпечення дровами дитячого садка, налагодження телефонного зв’язку, допомога щодо отримання відшкодування на придбання твердого палива, встановлення пластикових дверей в школі та інші.

За результатами зустрічі голова районної державної адміністрації Микола Підболячний доручив керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації опрацювати порушені питання та вжити заходів для їх вирішення.