Виїзний прийом громадян

Дата: 20.10.2017 16:49

20 жовтня 2017 року головою райдержадміністрації Миколою Підболячним проведено виїзний прийом громадян безпосередньо за місцем проживання у Холодівській та Михайлівській сільських радах.

Під час проведення прийому жителів с.Михайлівка особливо турбували питання відсутності телефонного зв’язку, тому вирішення даного питання доручено начальнику СЛД №7 Ігорю Капусті. На всі інші питання, що турбували жителів місцевих громад надано ґрунтовні відповіді та рекомендації.

У громадах Микола Підболячний відвідав Холодівську ЗШ І-ІІ ст., де оглянув стан проведення ремонтних робіт покрівлі даху, яка була пошкоджена внаслідок надзвичайної ситуації спричиненої погодними умовами, Михайлівську ЗШ І-ІІ ступенів щодо реконструкції частини будівлі під дитячий садочок. Відвідав місцевий фельдшерсько-акушерський пункт в с.Михайлівка та амбулаторію с.Холодівка, які потребують проведення нагальних ремонтних робіт.

По закінченню візиту Микола Підболячний оглянув стан проведення реконструкції з поліпшення екологічного стану ставка с.Михайлівка та відвідав вже збудований каптажний колодязь в с.Маньківка, біля якого вже завтра розпочнуться роботи з озеленення.