Виїзний прийом громадян у Бортниках та робочий візит до Тарасівки

Дата: 29.09.2017 16:14

29 вересня 2017 року головою райдержадміністрації Миколою Підболячним проведено виїзний прийом громадян безпосередньо за місцем проживання у Бортницькій сільській раді.
У зверненнях мешканці сільської ради переважно порушували питання соціального захисту та реформування місцевого самоврядування в рамках проведення об’єднання громад.
На більшість поставлених питань місцеві громадяни отримали грунтовні відповіді та рекомендації, а ті питання, що потребують детального вивчення, будуть доручені для розгляду керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.
По закінченню зустрічі головою райдержадміністрації здійснено робочий візит до Тарасівської загальноосвітньої школи, де розпочато роботи по реконструкції будівлі для розміщення дитячого садочку.