Виїзний профорієнтаційний захід для молоді "Зроби свій вибір сам!"

Дата: 25.09.2019 12:11

Вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам, і особливостям особистості молодої людини – завдання складне і не завжди під силу підліткам.

Тому 24 вересня 2019 року в Кинашівській ЗШ І-ІІІ ст. проведено виїзний профорієнтаційний захід для молоді "Зроби свій вибір сам!". Захід проведено в рамках загальнообласної профорієнтаційної акції "Дорога до вибору".

Метою заходу було формування у школярів мотивації до свідомого і зваженого вибору майбутньої професії, позитивного ставлення до різних професій, популяризація актуальних професій. Під час заходу провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ Ференець Тетяна ознайомила дітей із класифікацією професій, формулою вибору професії, станом сучасного ринку праці, діти мали змогу переглянути відеоролики про професії.

Інформація, яка донесена дітям допоможе у визначенні майбутньої професії.