Виконання директором функцій реєстратора!

Дата: 27.06.2019 13:51

Пошук шляхів активізації людського фактору в організацій й урахування соціально – психологічних особливостей персоналу є одним із вирішальних умов підвищення ефективності діяльності будь якої організації. Так, з поглядом в майбутнє з 01 січня 2019 року запроваджено інститут кар’єрного радника в державній службі зайнятості для нового підходу в обслуговуванні клієнтів.
За протоколом наради Вінницької обласної служби зайнятості директор Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ Лідія Малюта виконувала функції реєстратора.
Під час прийому директор Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ Лідія Малюта з’ясовувала мету звернення клієнта, ознайомила клієнта з послугами, які надає ДСЗ, встановлювала, чи шукав клієнт вакансії самостійно, які саме джерела використовував. Здійснювала підбір роботи, проводила первинне профілювання. Направляла клієнтів до вільного кар’єрного радника згідно з графіком зустрічей, установленим у центрі зайнятості.