Виконуємо завдання Президента і доручення облдержадміністрації

Дата: 13.09.2013 15:17

12 вересня 2013 року в Тульчинському районі відбулось спільне засідання колегії райдержадміністрації та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Захід відбувся за участю голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, сільських, селищних голів, керівників державних установ і структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів освіти, медицини, культури, шляхово-експлуатаційних організацій у виїзному режимі з відвідуванням Кинашівської, Богданівської, Білоусівської, Михайлівської, Холодівської територіальних громад. Учасники наради оглянули об’єкти соціальної сфери п’яти рад (амбулаторії загальної практики сімейної медицини, будинки культури і сільські клуби, загальноосвітні школи і дитячі садочки), провели пленарне засідання в с. Холодівка з наступним порядком денним: 1) про стан підготовки об’єктів соціальної сфери населених пунктів району до роботи в осінньо-зимовий період; 2) про підготовку навчальних закладів до нового навчального року та осінньо-зимового періоду; 3) про роботу філій «Тульчинський райавтодор», Тульчинська ДЕД по підготовці до осінньо-зимового періоду. Під час наради голова райдержадміністрації А.Бузік критикував окремих сільських голів та керівників установ і організацій за недоліки в роботі по наданню населенню якісних послуг, підготовці до зими, наголосив на персональній відповідальності за виконання доручень голови обласної державної адміністрації Івана Михайловича Мовчана, які мають на меті якісну реалізацію ряду важливих державних програм соціально-економічного розвитку країни, модернізацію її окремих сфер з ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича.