Вільна боротьба

Дата: 06.12.2018 10:12

1-2 грудня 2018 року в місті Могилів-Подільський проводився Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2006 – 2007; 2008-2009 р.н. В змаганнях брали участь збірні команди з Республіки Молдова, міст Хмельницького, Могилів-Подільського, Тернополя, Сарата (Одеська обл.), Камянця-Подільського, Кельменці (Чернівецька обл.), Ямполя, Ободівки (Тростянецького району), Тульчина. Загальна кількість учасників -137 юнаків та дівчат. Змагання проводилися як особиста першість в 19 вагових категоріях. Вихованці Тульчинської ДЮСШ (директор Чорній А.І.) вибороли три золотих, шість срібних і одну бронзову медалей.
Перші місця посіли: Сірома Максим - кат.29 кг. Накорнеев Святослав кат -35 кг. Ющишин Владислав – кат. 66 кг.
Другі місця посіли: Полупанов Денис –кат. 42 кг. Бойчук Іван кат.-29 кг. Гуцол Віталій – кат.26 кг. Лисиця Вячеслав кат.-35 кг. Дребет Кирило – кат. 47 кг. Петровська Руслана кат.-54 кг.
Трете місце посів - Тиченін Данило кат.29 кг. (тренери (Опалінський Л.А., Ратушняк С.М., Попроцький М.В., Склярук В.К., Чорній А.І.).
Вітаємо призерів змагань!