Вимога Президента

Дата: 03.07.2013 15:05

На офіційному сайті Президента України 2 липня 2013 року розміщено повідомлення про реакцію Глави держави на нещодавні події в райцентрі Врадіївка Миколаївської області. Зокрема, повідомляється, що Віктор Янукович вимагає від правоохоронних органів термінового розслідування справи в Миколаївській області. Глава держави доручив Генеральному прокурору Віктору Пшонці провести нараду з керівництвом СБУ та МВС для вивчення всіх фактів участі співробітників правоохоронних структур у протиправних діях для надання належної оцінки, визначення подальшого реагування та розробки запобіжних заходів на майбутнє.
Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськість Тульчинщини підтримують позицію Глави держави щодо безумовного захисту конституційних прав громадян України.