Вінницька обласна Рада одноголосно визнала Російську Федерацію агресором, а «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями

Дата: 03.02.2015 14:44

На позачерговій 32 сесії обласної Ради 6 скликання, яка відбулась 3 лютого, шляхом поіменного голосування було прийнято рішення про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII щодо визнання Російської Федерації державою – агресором.

Рішення прийнято депутатами одноголосно з першої спроби.

Зокрема, п.2 даного рішення сформульовано так : «Визнати Російську Федерацію державою – агресором, що всебічно підтримує тероризм та блокує діяльність Ради Безпеки ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку, а так звані «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями.

Рішення обласної Ради буде надіслано до Верховної Ради України та оприлюднено в засобах масової інформації.