Вирішення проблем переселенців – спільна справа

Дата: 29.07.2016 12:21

З метою вивчення основних проблем громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію Тульчинського району, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації 29 липня 2016 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації проведено засідання «круглого столу».
В засіданні взяли участь представники робочої групи департаменту соціальної політики облдержадміністрації, управління Пенсійного фонду, районного центру зайнятості, відділу освіти райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, відділення Ощадбанку, центру надання адмінпослуг, відділу Держгеокадастру, центральної районної лікарні, районного центру первинної медико-санітарної допомоги, районного товариства Червоного Хреста та внутрішньо переміщені особи.
В ході засідання відбувся обмін інформацією та напрацьовано шляхи вирішення наявних проблем переселенців, що проживають в районі.