Вище професійне училище №41 м.Тульчина ? «Лідер професійно-технічної освіти України»

Дата: 23.03.2017 11:17

За підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України 16-18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».
Заклади професійно-технічної освіти Вінниччини традиційно брали участь у виставці та презентували громадськості, педагогам, науковцям, органам державної влади і управління широкий спектр власних творчих здобутків.
За рішенням оргкомітету Вище професійне училище №41 м.Тульчина нагороджено Гран-Прі конкурсу та званням «Лідер професійно-технічної освіти України».
Золотою медаллю та дипломом нагороджені:
- ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»
- ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту»
- Вище художнє професійно-технічне училище № 5.
- ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»
- Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради
- Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету
Срібною медаллю та дипломом нагороджені:
- ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»
- Теплицький професійний аграрний ліцей
- Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради
- Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області
Бронзовою медаллю та дипломом нагороджений:
- ДНЗ "Браїлівський професійний ліцей"
За плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти нагороджено почесною грамотою: заступника голови – директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігоря Івасюка, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Володимира Бадюка, началька управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського та директора Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища Олександра Дмитрика.