Виставка до Великодніх свят

Дата: 03.04.2015 16:20

03.04.2015 року в приміщенні Тульчинської райдержадміністрації відбулась урочисте відкриття тематичної виставки з нагоди святкування Великодня на тему «Христос воскрес – воскресне Україна».

На виставці були представлені експонати з фондів Тульчинського краєзнавчого музею, роботи майстрів народної творчості району, роботи учнів художнього відділу Тульчинської дитячої музичної школи та вихованців районного Будинку дітей та юнацтва, роботи студентів відділу декоративно-прикладного мистецтва Тульчинського училища культури. Тульчинська центральна районна бібліотека представила тематичну ілюстровану книжкову виставку, а майстриня-писанкарка Мала Світлана Михайлівна провела для відвідувачів виставки майстер-клас.

На виставці були експоновані різножанрові роботи, а саме писанки, вишиті рушники, серветки та картини, витинанки та оригамі, кераміка та різьба по дереву, художні твори, ікони та роботи з бісероплетіння загальною кількістю 245 предметів.

На презентації були присутні керівник апарату райдержадміністрації Найда Т.М., начальник організаційного відділу Тульчинської районної ради Вільчинський В.В., начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Третьякова К.В. та протоієрей Роман Рудаков.

З виставкою ознайомились працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.