Виставка «TechConnect World innovation 2016»

Дата: 21.03.2016 09:55

З 22 по 25 травня 2016 року у Сполучених Штатах Америки планується проведення спеціалізованої виставки «TechConnect World innovation 2016».
Виставка проводиться на щорічній основі та присвячена інноваційним технологіям у якій візьмуть участь більше ніж 5 тисяч компаній з усього світу та понад 1 тис. представників американських федеральних органів влади.
Представникам українських науково дослідних кіл надається можливість продемонструвати і представити вітчизняні ідеї та потенційні наукові проекти, налагодити прямий контакт з провідними світовими та американськими компаніями, а також з державними установами США, які зацікавлені у інноваційних розробках.
Слід зазначити, що організатори виставки висловлюють попередню готовність забезпечити участь України у заході на пільгових умовах, зокрема надати виставковий павільйон за 40 тис. дол., половина цієї суми має бути сплачена в найкоротші терміни(умови участі додаються).
Контактна особа у Посольстві: О.М. Осадчий, тел.: (202)349-29-36