Вітаємо чемпіонів!

Дата: 26.04.2019 09:35

24 квітня у м. Вінниця, в актовій залі ГК «Поділля» відбулося підсумкове нагородження переможців та призерів усіх п’яти Ліг з фут залу сезону 2018 – 2019 років.
Тульчинський футбольний клуб «Патріот»» із рук голови Асоціації фут залу Вінниччини Сергія Руденка отримав чемпіонський Кубок Другої ліги, комплект золотих нагород та почесні відзнаки.
Президент ФК « Патріот» Сергій Чепернатий був відзначений подякою Асоціації футзалу України за вагомий внесок щодо розвитку та популяризації фут залу, участі в організації та проведенні фут зальних змагань.
До перемоги в чемпіонаті цього футбольного сезону наша команда здобула:
  • Кубок другої ліги м. Вінниці,
  • Срібло чемпіонату області серед ветеранів (40+),
  • Золоті медалі та Кубок в спортивних іграх серед команд міських об’єднаних територіальних громад.
Перемоги виборювали:
Денис Шуляк – капітан, Лєбєдєв Євген, Бевз Дмитро, Залізняк Дмитро, Мельничук Дмитро, Крупник Денис, Мельник Роман, Науменко Олег, Науменко Олег (молодший), Куховаренко Олег, Чепернатий Владислав, Бєлік Ігор, Кирилюк Анатолій, Булат Іван, Чепернатий Сергій (президент та головний тренер команди).
Вітаємо наших чемпіонів!