Вітаємо переможців Конкурсу бізнес-планів для підприємців – початківців (стартапи) 2018 року!

Дата: 21.09.2018 11:06

11 вересня в приміщенні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту Володимира Мережка відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), який проводився відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)», в рамках Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року. На засідання конкурсної комісії були запрошені підприємці-початківці, які презентували проекти та надали відповіді на запитання членів комісії. За результатами засідання визначено 36 переможців, серед яких - 2 бізнес-плани з Тульчинського району:
  • "Життя на фото" (ФОП Нечепоренко Надія Василівна);
  • "Надання консультацій та проведення майстер-класів із образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва у сільській місцевості" (ФОП Самошевський Дмитро Васильович)
Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проектів!