Вітаємо переможців Конкурсу бізнес-планів для підприємців - початківців (стартапи) 2019 року

Дата: 12.07.2019 14:22

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації В. Коровія від 17 квітня 2018 року № 315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» та в рамках реалізації «Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року», в області 29 та 31 травня 2019 року під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка проведено засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).
В 2019 році на конкурс надійшло 135 заявок, що майже в 2 рази більше ніж в попередньому році та майже в 10 разів більше, ніж було у 2017 році.
За результатами оцінювання бізнес-планів та їх рейтингової оцінки переможцями визнано 34 бізнес-плани стартапів. Загальна вартість бізнес-планів становить понад 5,8 млн. грн, в т.ч. 1,4 млн. грн – кошти обласного бюджету.
Переможцями по Тульчинському району визнано 3 бізнес-плани:
  • «Виробництво та реалізація продуктів бджільництва» (Камінський Богдан Вікторович);
  • «Майстерня одягу для дітей і дорослих “Стільняшка”» (Уманець Денис Олександрович);
  • «Майстерня ковалів» (Яцик Владислав В’ячеславович).
9 липня 2019 року, в приміщенні обласної державної адміністрації директор Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко та голова правління Спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін вручили сертифікати переможцям конкурсу бізнес-планів на отримання грантових коштів з обласного бюджету.
Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проектів!