Вітаємо переможців!

Дата: 05.04.2019 12:30

4 квітня 2019 року на базі Тульчинського районного будинку дітей та юнацтва відбулися змагання Дружин юних пожежників рятувальників, в якій взяли участь школи 1-2, та 1-3 ступенів Тульчинського району. Даний захід був спрямований на виховання у дітей сумлінного ставлення до НС, вивчення правил пожежної безпеки, поводженню людей на водних об’єктах, дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та надзвичайних ситуаціях різного характеру.
Як говориться, у всіх змаганнях є переможці й переможені. Професійні рятувальники вітають команду Суворовської ЗШ 1-3 ступенів Тульчинської міської ради та Тульчинської ЗШ 1-3 ступенів ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, які в напруженій боротьбі поділили перше місце, бажають, щоб ці навики і вміння йшли учням тільки на користь, а в житті не траплялось надзвичайних ситуацій!
Дані команди будуть представляти наш район на міжрайонному (кущовому) етапі, який відбудеться в 9 квітня в м. Теплик.