Вітаємо земляка-переможця!

Дата: 06.07.2017 14:42

Райдержадміністрація сердечно вітає Зарічненського сільського голову Приймака Геннадія Васильовича з поважною спортивною перемогою! В складі збірної обласної команди з волейболу наш земляк виборов І місце у змаганнях з іншими збірними командами під час проведення в м. Скадовськ (Херсонська область) протягом 22 – 25 червня ц.р. Всеукраїнської Колосіади серед голів об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, присвяченої Дню Конституції України. Спортивні змагання проходили з ініціативи Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України та під патронатом Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України.