Вітання голови ОДА Валерія Коровія аграріям Вінниччини з намолотом 2-го мільйона тонн зерна

Дата: 04.08.2017 14:21

Шановні аграрії Вінницької області!
Щиро вітаю вас із новим здобутком – намолотом 2 мільйона тонн зерна!
Це закономірний результат вашої невтомної праці, хліборобського таланту та любові до рідної землі.
Непростим погоднім умовам ви вміло протиставили високу професійність, інноваційний досвід та сучасні технології, не поступившись зайнятими позиціями.
Сьогодні кращі темпи виробництва ранньої групи зернових демонструють аграрії Хмільницького та Тиврівського, Жмеринського і Вінницького районів. Жнива тривають, і, я впевнений, що натхненною працею трудівників поля Вінниччина й цьогоріч матиме щедрий ужинок.
Ми пишаємось досягненнями хліборобів краю! Ваша успішна діяльність є запорукою розвитку подільського села, зростання добробуту наших людей. Адже це підґрунтя для наповнення місцевих бюджетів, виплати заробітних плат, втілення в життя нових соціальних проектів.
Тож від імені всієї громади Вінницького регіону прийміть сердечну подяку за нелегкі трудові будні, відданість хліборобській справі і той внесок, який ви здійснюєте у розвиток краю!
Щиро бажаю вам доброго здоров’я, наснаги та нових здобутків! Нехай щедра подільська нива дарує багаті врожаї, а докладені зусилля множаться людською вдячністю й добром!
Голова обласної
державної адміністрації Валерій КОРОВІЙ