Вітання голови Вінницької ОДА Валерія Коровія аграріям Вінниччини з намолотом другого мільйона тонн зерна

Дата: 09.08.2018 11:41

Шановні аграрії Вінниччини!
Від усієї громади Вінницької області щиро вас вітаю із намолотом 2-го мільйона тонн зерна! У надзвичайно непростих умовах ваша наполеглива праця, поєднання сучасних технологій із глибокими хліборобськими традиціями та незмінна любов до землі вкотре дали високий результат. Попри несприятливі погодні чинники, 70 % зібраного урожаю – це продовольче зерно, яке відповідає усім стандартам якості та дозволяє вести рентабельну, ефективну і послідовну господарську діяльність. А це ще одне свідчення вашого високого професіоналізму, хліборобського таланту та інноваційності підходів. Сьогодні найвищі показники урожайності ранньої групи зернових демонструють аграрії Хмільницького (59,0 ц/г), Тульчинського (58,3 ц/га), Літинського (56,5 ц/га) районів. Середня ж урожайність по області становить 48,4 ц/га. Ми гордимося вашими здобутками, які закладають основу економічного зростання краю та добробуту вінничан!
Тож прийміть сердечну подяку за щоденну невтомну працю, високу відповідальність та відданість обраному шляху!
Щиро зичу вам міцного здоров’я, добра і достатку! Нехай щедрими врожаями колосяться ваші ниви, а всі плани і сподівання втілюються у життя!
Голова обласної державної адміністрації
Валерій КОРОВІЙ