Візит експертів DESPRO

Дата: 30.07.2013 16:29

В рамках реалізації в районі швейцарсько-українського проекту підтримки децентралізації в Україні (DESPRO) 29 липня 2013 року відбувся робочий візит експертів DESPRO (Андре Ольшевскі, Вячеслав Сороковський, Андрій Артов) до району. В засіданні Робочої групи з питань впровадження Програми поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) взяли участь Тульчинський міський голова Валерій Весняний, заступник міського голови Олександр Овчарук, начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Валерій Руденко, провідний спеціаліст з впровадження заходів розвитку програм врядування міської ради Олександр Мельник, начальник КП «Тульчинкомунсервіс» Анатолій Федчишин. На засіданні розглянуто стан реалізації Стратегії інтегрованого поводження з ТПВ у Тульчинському цільовому регіоні в 2013 році, а саме відбулось обговорення наступних питань: рекультивація існуючого полігону; будівництво нового полігону; план інвестування будівництва нового полігону; організація вивезення відходів із міста та сіл; роздільне збирання, поводження із вторинною сировиною; управління полігоном, облік та фінансове управління, планування заходів із покращення рівня управління. Крім цього, експерти DESPRO відвідали існуючий полігон міста, ознайомились із ходом робіт по рекультивації, а також побували в Кинашівській та Суворовській територіальних громадах де сільські голови цих громад Марія Новоруська та Олександр Смоляк розповіли про реалізацію Стратегії інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами у відповідних сільських радах.