Візит народного депутата України Стояна О.М.

Дата: 31.07.2013 09:18

30 липня 2013 року в Тульчинському районі з робочим візитом перебував народний депутат України Олександр Миколайович Стоян. Зокрема, він відвідав села Суворовське і Маньківка. Депутата супроводжували голова райдержадміністрації Анатолій Степанович Бузік та голова районної ради Олексій Петрович Авраменко. В Суворовському Стоян О.М. спілкувався з місцевими жителями стосовно питань молокозаготівель, оглянув загальноосвітню школу, надав закладу матеріальну допомогу для завершення ремонту спортивного залу (директор – Довгань Г.І.). В Маньківці народний депутат України оглянув місцеву православну церкву, сільський клуб, фельдшерсько-акушерський пункт, якому теж надав матеріальну допомогу. Тут О.Стоян спілкувався з представниками своєї родини, однокласниками та друзями дитинства, відвідав рідні місця, поділився досвідом і планами роботи в парламенті тощо.