Візит народного депутата України

Дата: 25.04.2013 11:11

25 травня 2013 року в м. Тульчині перебував з робочим візитом народний депутат України Микола Васильович Джига в супроводі своїх помічників та представників (М.Мальована, О.Новіцький, Т.Друм). В супроводі голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, голови районної ради Олексія Петровича Авраменка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Михайловича Митрицана М.Джига відвідав Тульчинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1, Тульчинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2, НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 3 м. Тульчина». Народний депутат подарував кожному навчальному закладу мультимедійний комплекс з інтерактивною дошкою, поспілкувався з учнівськими та педагогічними колективами, розповів про свою роботу в парламенті України, наголосив на необхідності залучення до навчально-виховного процесу сучасних інформаційних технологій, важливості вивчення молоддю іноземних мов, пропагував здоровий спосіб життя, критикував шкідливі для здоров’я звички, пропонував екскурсійно відвідувати столицю України за його підтримки, дякував за підтримку під час парламентських виборів, вітав з наступаючими святами: Великоднем, 1 Травня, Днем Перемоги. В розмовах з вчителями М.Джига повідомив, що за його підтримки вже 21 одна школа Вінниччини має мультимедійні навчальні системи, що всі школи області повинні мати внутрішні вбиральні, що необхідно виховувати молодь в дусі патріотизму, нетерпимості до насилля, тероризму, злочинності, корупції, звернув увагу людей на небезпечні статистичні відомості щодо молодіжної злочинності в країні, демографічної ситуації тощо. Народний депутат також зафіксував ряд звернень громадян загального і особистого характеру.