"Волонтери - люди доброї волі"

Дата: 06.12.2017 10:19

В приміщенні Тульчинської районної бібліотеки 5 грудня 2017 року відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений до Міжнародного Дня волонтера.
Волонтерська діяльність набуває високої чинності, вона стала запорукою громадського суспільства.
Прагнення миру, свободи, безпеки, справедливості – це девіз тих, хто не може стояти осторонь чужої біди, не порятувати хворого, каліку, не захистити старість.
Милосердя й доброта – це два крила, на яких тримається людство.
На Міжнародний День волонтера були запрошені громадська організація ,,Волонтерська сотня Тульчинщини”, громадське формування ,,Тульчинська районна народна самооборона”, волонтери студентської молоді Тульчинського коледжу ветеринарної медицини, освітянські заклади міста.
Почесні грамоти з наданням нецільової матеріальної допомоги за активну громадянську позицію, волонтерську діяльність у справі гуманітарної підтримки підрозділів Збройних Сил України та цивільного населення у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України та з нагоди Міжнародного Дня волонтера вручали голова Тульчинської райдержадміністрації Підболячний М.В., заступник голови районної ради Григорьєва Н.І., голова об’єднаної територіальної громади Весняний В.М., заступник голови об’єднаної територіальної громади Поваляєва А.А.