Вони повернулися з АТО!

Дата: 25.02.2015 17:00

Ранній ранок середи, 25 лютого, зібрав в центрі міста Тульчина на площі Леонтовича чималу кількість людей – родичів, волонтерів, представників громадських організацій, районної державної адміністрації, районного військового комісаріату, районного будинку культури.

Усіх їх поєднував гарний настрій, адже додому поверталися герої – бійці 128-ї ОГПБр, що прибули у відпуски після виведення з-під м. Дебальцеве. Вдосвіта вони повернулися, прибувши з м. Вінниця, де їх зустрічали голова районної державної адміністрації Микола Підболячний, волонтер Віктор Угрін та представники Тульчинського районного військового комісаріату.

Дитячий сміх, сльози матерів та дружин, дружні обійми товаришів та колег, квіти, коровай, повітряні кульки кольорів національного прапору з символікою зустріли наших земляків – Сергія Андрусенка (с. Ганнопіль), Максима Захарчука (с.Одая), Ігоря Піскового (с. Мазурівка), Михайла Шутова (с. Торків), Володимира Кислицю (с. Юрківка), Олександра Долинного, Олександра Сидоренка (с. Тиманівка). До Тульчина разом з побратимами також прибули бійці з сусідніх районів – Томашпільського та Тростянецького.

Не обминули своєю увагою земляків, що прибули до рідних домівок і голови територіальних громад – Валентина Плаксій –сільський голова Ганнополя, Оксана Баленко – Кинашівський сільський голова та Микола Москалюк – сільський голова з Дранки.

Учасники ансамблю «Заграва» районного будинку культури при зустрічі виконали козацький марш, під супровід якого наші предки стрічали козаків з далеких походів, потім усі разом виконали Держвний гімн України.

Через 18 днів бійцям повертатися до місць дислокації військових формувань. Тож побажаймо їм добра, здоров’я, сил та наснаги у надзвичайно нелегкій та важливій справі – захисті Вітчизни!

Повертайтесь живими та неушкодженими!

Миру усім нам!