Вони захищають Україну

Дата: 24.03.2015 11:00

За даними Тульчинського районного військового комісаріату, загальна кількість мобілізованих складає 257 осіб, з них 124 – мобілізовані за період з 15 січня по 5 березня 2015 року. Серед мобілізованих 1 жінка.

Спеціалістів призвано 11, в т.ч. медичних працівників – 3, викладачів навчальних закладів – 5, посадових осіб, керівників – 3. За місцем проживання мобілізовані громадяни поділяються наступним чином: з районного центру – 39, з селищ міського типу – 31, з сільської місцевості – 187. Повну вищу освіту мають 31 особа, базову вищу – 74, професійно-технічну – 104, повну загальну середню освіту – 44, неповну загальну середню – 4 осіб.

Всі призвані є українцями. Матеріальний стан їх родин різний: добрий – у 6 земляків, середній – у 211, нижче середнього мають 40 мобілізованих. До військової служби працювали 98 осіб, взагалі не працювали – 72, є безробітними – 87 земляків. Серед призваних одруженими є 187 осіб, з них мають дітей до 3-х років – 127, від 3-х років і старших – 60 жителів району.

Ця інформація оприлюднюється з метою поінформування громадськості про мобілізаційні процеси в районі під час проведення в країні АТО.