«Все в твоїх руках»

Дата: 19.10.2018 14:35

19.10.2018 року, о 8.00 годині ранку, служба у справах дітей Тульчинської районної державної адміністрації прийняла участь в заході, під назвою «Все в твоїх руках», який було організовано з метою привернення уваги громадськості, а саме неповнолітніх, який відбувся на території Тульчинського ВПУ №41. До участі у заході були залученні студенти даного закладу, які перші потрапляють під вплив навколишнього середовища і не знають як діяти в тій чи іншій ситуації.
На заході було розглянуто такі питання, як «Обирай життя без алкоголю», «Шкідливі звички», «У майбутнє без насильства».
Було наголошено, що все подальше життя залежить тільки від самого себе, тому що тільки ти господар своєї долі. Головне: усвідомлювати зроблене, наслідки, можливість змінити ситуацію на краще. Потрібно мати силу волі, щоб відмовитися від чогось шкідливого і звичного, це може бути складно, та ми повинні завжди пам’ятати: все в наших руках. Майбутнє можна змінити.
По завершенню заходу підлітки отримали корисні поради від спеціалістів дотичних структур, які таж були залучені до даного заходу та отримали відповіді на їх запитання.