Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна» запрошує!

Дата: 24.05.2017 11:15

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 898 «Про затвердження плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік» Міністерство молоді та спорту України у співпраці з управлінням молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації проводитимуть з 26 по 27 травня 2017 року у Закарпатській області Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна», спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

Додаткова інформація – за посиланням на статтю, яка розміщена на офіційному сайті Мінмолодьспорту: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/30824 .

Контактні особи:

Ляхович М. – начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту (044) 248 74 81 ;

Гладунець В. – режисер фестивалю (098) 744 81 58.