«Всеукраїнський правовий диктант» для всіх бажаючих!

Дата: 30.06.2017 14:26

З метою подолання правового нігілізму в країні, ТОВ «Європейська юридична служба України» (01033, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, 69) організовує проект «Всеукраїнський правовий диктант».
«Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, а також дати можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права.
Мета правового диктанту виявити найбільш гострі проблеми в сфері правової грамотності українців, дати можливість кожному, хто бажає, дізнатися свій рівень правової грамотності. По підсумкам проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.
«Всеукраїнський правовий диктант» планується до проведення в період з 25 по 30 вересня 2017 року.
З питань підготовки та участі у заході звертатися за тел. (044) 536 06 40, 067 792 8556, або за ел. адресою ua.els@els24.com