Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості

Дата: 09.11.2018 15:14

Українська Асоціація підприємств легкої промисловості 27 листопада 2018 року проводить Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості, під час якого буде презентовано інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних замовників та прийнято консолідовано позицію з вирішення галузевих проблем. Організатором з’їзду є Асоціація «Укрлегпром» за підтримки Кабінету Міністрів України та Київської міської державної адміністрації.
У рамках заходу підприємства презентують новітні розробки, спроваджені технології, експозицію зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення, професійні колекції одягу, взуття.
Реєстрація буде здійснюватися до 20 листопада 2018 року шляхом надання контактних даних (ПІБ, назва підприємства, посада, контактний телефон) за тел. (044)528-14-24.
Дата проведення: 27 листопада 2018 року, 11.00-14.00 год.
Місце проведення: Київська міська державна адміністрація, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Колонна зала.

Додаток: Програма заходу; запрошення