Вшанували «афганців» та учасників бойових дій

Дата: 17.02.2017 15:12

15 лютого 2017 року в м. Тульчині відбулися районні урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан. В заходах взяли участь ветерани війни в Афганістані, представники навчальних закладів міста і громадських організацій та ін. Традиційні збори Спілки афганців провів її досвідчений і енергійний керівник – Олексій Гордійчук.

Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, міської ради, нецільову матеріальну допомогу вручили сім’ям загиблих воїнів, активістам районної Спілки ветеранів Афганістану перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник і Тульчинський міськой голова Валерій Весняний. Для учасників зібрання прозвучала тематична концертна програма, по завершенні якої було проведено покладання квітів до пам’ятної стели загиблим учасникам АТО, Героям Небесної сотні, Меморіалу Слави, в парку «Пам’ять», до могил воїнів-афганців, де відправив панахиду о. Василь (УПЦ-КП).