Вшанували кращих працівників сільського господарства району

Дата: 17.11.2016 08:29

16 листопада 2016 року в залі засідань адміністративного будинку райдержадміністрації та районної ради (м. Тульчин) відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З доповіддю про підсумки збору урожаю зернових у поточному році виступив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко. Він, зокрема, повідомив, що район зібрав понад 250 тисяч тонн зернових культур і увійшов до п’ятірки кращих районів області.

Голова райдержадміністрації Микола Підболячний і голова районної ради Олексій Авраменко вручили кращим працівникам галузі Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з грошовою винагородою.

Звертаючись до учасників зібрання, голова райдержадміністрації підкреслив: «Ми вітаємо сьогодні і шануємо завжди наших хлібодарів району! Не тільки радіємо гарному врожаю цього року, але і дбаємо про майбутні врожаї. Ви і вся галузь – це локомотив нашої економіки, адже Вінницька область цьогоріч отримала понад 5 мільйонів тон збіжжя!»

Працівники культури підготували для хліборобів району тематичну концертну програму у виконанні місцевих майстрів мистецтва.