Вшанування медпрацівників району

Дата: 19.06.2015 15:30

19 червня 2015 року в м. Тульчині відбулися районні урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Кращим фахівцям цієї гуманної професії Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради вручили перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник та голова районної ради Олексій Авраменко, а головний лікар центральної районної лікарні Віталій Лисиця та головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Нечипорук передали колегам Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації. Нагородила також ряд медпрацівників району Почесними грамотами Товариства Червоного Хреста керівник місцевого осередку Галина Бондаренко.

Теплі слова подяки за самовіддану працю та підтримку здоров’я земляків звучали у вітальних зверненнях керівників району, колег і соціальних патрнерів. Родзинкою зустрічі був колективний перегляд документального відеофільму «Медицина Тульчинщини» про минуле і сучасність галузі охорони здоров’я району.