Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 16.02.2016 09:29

15 лютого 2016 року в Тульчинській дитячій музичній школі відбулись районні урочисті з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, міського голови Валерія Весняного, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, голови районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олексія Гордійчука, делегацій територіальних громад району, широкої громадськості, представників місцевих ЗМІ. В фойє дитячої музичної школи працівниками центральної районної бібліотеки було розгорнуто тематичну книжково-ілюстративну виставку «Трагедія і подвиг Афганської війни».
Керівники району та міста вручили учасникам бойових дій на території інших держав відзнаки Президента України (медалі), почесні грамоти, подяки райдержадміністрації та районної ради, міської ради, матеріальне заохочення, квіти. Фінансову підтримку та квіти також отримали батьки загиблих воїнів – афганців, вдови, рідні померлих воїнів-інтернаціоналістів.
Для учасників зібрання художні колективи та окремі виконавці районного будинку культури, училища культури, сільських закладів культури підготували тематичну концертну програму. Після концерту учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятної стели загиблим учасникам АТО, Героям Небесної Сотні, Меморіалу Слави, в парку «Пам’ять», до могил воїнів-афганців, де відправив панахиду о. Василь (УПЦ-КП).