Вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЄС

Дата: 14.12.2016 09:52

13 грудня 2016 року, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЄС, в м. Тульчині в церкві Святителя Миколая, відбувся молебен за загиблими та померлими ліквідаторами, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Побережника В.І, голови районної ради Авраменка О.П., начальника управління соціального захисту населення Богача М.В., учасників ліквідації аварії на ЧАЄС. По завершенню молебну група ліквідаторів була нагороджена церковними нагородами.

Пішою ходою учасники зібрання пройшли до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля», де відбулось покладання квітів.

В музеї «Тульчинці в горнилі Чорнобиля» відбулись збори та нагородження учасників ліквідації аварії на ЧАЄС.

14 грудня 2016 року в смт. Шпикові відбудеться відкриття стелли «Героям Чорнобиля». 208 вдовам померлих ліквідаторів та потерпілих від наслідків на ЧАЄС буде проведена виплата одноразової грошової допомоги на суму 143,3 тис.грн.