XI обласний конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Дата: 12.02.2014 10:13

Згідно з розпорядженням першого заступника голови обласної Ради від 04 лютого 2014 року № 12 “Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” та рішення ради Конкурсу (протокол № 1 від 05.02.2014 р.) з 05 лютого 2013 року оголошено ОДИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.
Учасниками конкурсу є:
1-а категорія. Проекти органів місцевого самоврядування сіл, селищ.
Максимальний розмір гранту – до 50 000 грн.
2-а категорія. Проекти органів місцевого самоврядування міст районного значення, районів, та проекти, що розроблені та подані спільно більш ніж трьома територіальними громадами.
Максимальний розмір гранту – до 60 000 грн.
3-я категорія. Проекти органів місцевого самоврядування міст обласного значення.
Максимальний розмір гранту – до 75 000 грн.
Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету.
Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада.
Кінцевий термін подання проектів — до 16 год. 1 квітня 2014 року.
З більш детальною інформацією, щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайтах:
  • облдержадміністрації www.vin.gov.ua
  • обласної ради www.vinrada.gov.ua
  • Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації http://www.content.net.ua/vinoblueco
Проекти подавати або надсилати поштою до 01 квітня 2014 року за адресою:
Дирекції Конкурсу: 21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”
Контактні особи: Ратушняк Інесса Анатоліївна, Бурлачук Ганна В’ячеславівна, тел.: (0432) 66-14-26 (36), Е-mail: ueco@vininvest.gov.ua
Додатки: