Тренінг на тему «Я та моя родина»

Дата: 11.07.2013 16:23

11 липня 2013 року фахівцями із соціальної роботи Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Капелюшною О.П. та Пекарською Г.П. на базі ТОВ «Дитячий санаторій «Подільський Артек» був проведений захід присвячений Дню родини, який відзначається в Україні 8 липня. Фахівці організували тренінг на тему «Я та моя родина». В ньому взяли участь 20 дітей. Під час тренінгу діти розповідали про свої сім’ї, звички, традиції, які в них існують. Для знайомства з членами сім’ї дітей проводилися ігри, малювались малюнки, проводилося тестування про взаємостосунки в сім’ї. Під час малювання сім’ї, одинадцятирічний хлопчина проронив сльозу, тому що вперше був в таборі та дуже засумував за своїми близькими. Але він отримав відповідну підтримку від фахівців та в подальшому брав активну участь в тренінгу, разом з вожатими, які стали ще ближчими до дітей, адже протягом 21 дня вони виховують дітлахів та проводять з ними 24 години на добу. Загалом діти отримали масу позитиву, дізнались про себе багато нового!