Як допомогти захисникам України?

Дата: 25.09.2015 15:17

24 вересня 2015 року в м. Тульчині відбулися розширені збори членів громадської організації «Тульчинське районне об’єднання учасників АТО» (голова – Віталій Харченко) за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, міського, селищних, сільських голів, учасників АТО та членів їх сімей, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ, волонтерських організацій, районних ЗМІ.
Учасники зібрання розглянули наступні питання порядку денного: 1) Про соціальний захист і державні гарантії учасників АТО з Тульчинського району. (інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач); 2) Про забезпечення земельними ділянками учасників АТО та їх сімей (інформували представники районного відділу Держгеокадастру); 3) Про медичне обслуговування учасників АТО з Тульчинського району. (виступали головний лікар ЦРЛ Віталій Лисиця, головний лікар РЦ ПМСД Віталій Нечипорук); 4) Про правовий захист учасників АТО в Тульчинському районі (інформував начальник районного управління юстиції Микола Лазарук); 5) Інформаційне повідомлення від Тульчинського РВК (доповідав районний військовий комісар РВК Дмитро Слободянюк); 6) Про гуманітарну допомогу учасникам АТО від волонтерів району (інформував голова громадської організації «Тульчинська сотня допомоги бійцям АТО» Олег Новіков); 7) Про розвиток громадської організації «Тульчинське районне об’єднання учасників АТО». (повідомляв Віталій Харченко).
В процесі обговорення доповідачі відповідали на численні запитання учасників зборів, переважна частина яких стосувалася соціальних, земельних, правових питань.