Як отримати реєстраційний номер облікової картки неповнолітній дитині

Дата: 08.07.2015 12:30

Дитина, яка не досягла 16 років і ще не має паспорта, не може самостійно отримати номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Замість неї це може зробити один з батьків або піклувальник.
Для цього до Центру обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ (м.Тульчин, вул.Леніна, 51, кабінет №12) потрібно пред’явити заяву форми № 1ДР, свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків чи піклувальника.
Документ, з реєстраційним номером облікової картки, так званий ідентифікаційний номер, видається протягом п’яти робочих днів з дня такого звернення.
Зміна облікових даних
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ наголошує на тому, що у разі зміни паспортних даних чи місця проживання, громадяни зобов’язані протягом місяця повідомити про це фіскальне відомство для внесення відповідних змін.
Для цього до податкової інспекції необхідно подати Заяву за формою №5ДР (каб. № 12)
Неподання громадянами відповідної інформації тягне за собою накладення штрафу.
Пам’ятайте, що наявність недостовірної інформації в базі даних інспекції є перешкодою до оперативних дій як працівників, так і громадян.Тому будьте завжди свідомими та відповідальними.