З 1 січня стартувала та з кожним днем набирає обертів кампанія декларування громадянами доходів, яка триватиме до 1 травня поточного року

Дата: 05.03.2015 09:43

Уже за два місяці цьогорічного деклараційного процесу про свої статки податківців повідомили 134 жителі Тульчинського району . Загальна сума задекларованих доходів склала 2073 тис. грн . Додатково надходження до бюджету складуть 120,9 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.
Правом на податкову знижку скористалися 77 мешканців Тульчинщини , їм повернуто з бюджету 95,8 тис. грн.
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що граничний термін для платників, які зобов’язані подавати декларацію, – 30 квітня 2015 року, для тих, які хочуть отримати податкову знижку – 31 грудня 2015 року.