З нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 15:46

2 листопада 2018 року в переддень Дня працівника соціальної сфери, голова Тульчинської районної адміністрації Віталій Чуба разом із заступником голови районної ради Надією Григор’євою і Тульчинським міським головою об’єднаної територіальної громади Валерієм Весняним привітали усіх працівників соціальної сфери з професійним святом. Кращих працівників було відзначено грамотами Верховної Ради України, Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Тульчинської районної державної адміністрації та районної ради, Тульчинської міської ради об’єднаної територіальної громади з грошовими винагородами.
Також, працівників соціальної сфери району привітала депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір, яка висловила слова вдячності за проведену роботу, високий професіоналізм та чуйне ставлення до людей, вручила солодкі подарунки трудовим колективам.
Для учасників зібрання прозвучав гарний концерт, який підняв настрій усім присутнім.