З початку року Вінницька митниця Міндоходів виявила понад 520 порушень митних правил

Дата: 02.10.2013 13:38

З них, як зазначає начальник Вінницької митниці Міндоходів Геннадій Федик, 76 відсотків або 399 випадків зафіксовано щодо товарів підакцизної групи на більш ніж 0,5 млн.грн.
Зокрема, 206 раз контрабандним шляхом через митні пункти пропуску Вінниччини намагалися провезти алкогольні напої, у т.ч. вино домашнього виробництва, горілку та коньяк виробництва Придністров’я. За 8 місяців 2013 року було вилучено 9939 л алкоголю на суму 156 871 грн.
Наступними за кількістю порушень стали тютюнові вироби молдавського виробництва – 189 випадків (понад 378 тис. сигарет) на суму 80 418 грн.
Мали місце – 4 випадки порушень при перевезенні транспортних засобів на суму 264 240 грн.
Як додає Геннадій Федик, за всіма фактами складені протоколи про порушення митних правил за статтями 472, 483, 484 Митного Кодексу України. Окрім того, предмети правопорушень вилучені у встановленому порядку.